Kulturowy wyjazd edukacyjny

Czy Twoim marzeniem jest poznawanie nowej kulinarnej kultury? Szukasz ciekawych inspiracji na podróże i edukacje obcych zwyczajów? Zobacz jak łatwo można znaleźć różnorodne wycieczki które nie tylko rozbudują Twoje wnętrze, ale również nie zrujnują Twojego portfela.

W pierwszym etapie musisz zastanowić się do jakiego kraju chciałbyś pojechać, możesz przebierać w bliskich kierunkach, ale także w tych dalszych, dodatkowo zdecyduj czy wolisz wyjazdy zorganizowane, czy samotne podróże. Pierwsza opcja jest bardziej komfortowa, ponieważ możecie zwiedzić razem wiele ciekawych restauracji, a także zyskać mnóstwo wiedzy od innych uczestników. Weźmy na przykład wyjazd do Tajlandii, ceny posiłków w tym kraju są bardzo niskie, a dodatkowo znajdziecie tam wiele świetnych miejsc i muzeów które warto zobaczyć. Podróżując w większym gronie możecie zyskać wiele zniżek które na pewno przełożą się na całkowity koszt waszej wyprawy. Warto także zainteresować się czym są wyprawy tramping-owe, jest to ciekawa alternatywa która od niedawna podbija serca wielu podróżników.

Kolejną opcją są dalsze wyprawy na inny kontynent. Zazwyczaj są one nieco droższe ponieważ do całkowitej ceny należy doliczyć lot samolotem, natomiast wiele pieniędzy można zaoszczędzić wybierając wyprawy do Peru. Nie jest to bogaty kraj, dlatego koszty związane z noclegami oraz pożywieniem są o wiele mniejsze niż w Polsce. Będąc w tym rejonie warto zainteresować się także wycieczkami objazdowymi do Meksyku. Odległość jaka dzieli te dwa kraje nie jest dość duża, patrząc na to jak długą podróż musieliście odbyć lecąc z Polski. Będąc w Meksyku nie zapomnijcie sprawdzić najlepszych barów serwujących taco, a także spróbować ich słynnych sosów.

W tym momencie pozostaje pytanie czy wolisz wyprawy zorganizowane, czy podróże samodzielne. Przedstawiliśmy Ci profity które możesz zyskać podróżując z innymi odkrywcami, natomiast samodzielna wyprawa pochłonie o wiele więcej pieniędzy, a także może utrudnić kontakt z miejscową ludnością.