Pociąg do muzyki – zabierz nastolatka na festiwal. Podpowiadamy gdzie

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu poczuł smak muzycznych koncertów, dzięki którym każde lato stawało się o niebo atrakcyjniejsze i fascynujące! Jako że wakacje ruszyły na całego, chcemy powiedzieć Wam gdzie, bez wątpienia musicie wybrać się ze swoją ekipą przyjaciół, jak również rodziną. Każda cudowna przygoda powinna rozpocząć się na stacji kolejowej! Pamiętajcie tylko żeby nie wsiąść w zły pociąg - by mieć pewność, że dotrzecie na wybrane przez Was wydarzenie kulturalne, koniecznie sprawdźcie sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeżeli więc w Waszej głowie pojawi się zagwozdka „Gdzie jest mój pociąg?”, gwarantujemy, że lista pociągów przyjdzie Wam z pomocą!

Wspominając o muzycznych eventach, nie sposób nie wspomnieć o jednej z najciekawszych imprez, a mianowicie o Open'er Festival! Ta fantastyczna inicjatywa odbywa się każdego roku w nad morzem i zbiera na jednej przestrzeni tysiące osób z całej Polski i nie tylko! Warto powiedzieć, że Open'er to miejsce, w którym każdy usłyszy swój preferowany gatunek muzyczny! Z uwagi na to, iż to dokładnie tam pojawiają się największe sławy muzyczne z z całego globy, sieć PKP uruchamia łatwy dojazd z praktycznie wszystkich stacji w całym kraju, m.in. z dworca PKP Legnica jak również z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Koniecznym punktem na letniej mapie wakacyjnej, z całą pewnością powinien być gród Kraka - to dokładnie tam odbywa się szczególnie sławny Kraków Live Festival. Organizatorzy imprezy, podobnie jak w przypadku poprzedników, z roku na rok dbają o to, by każdy miłośnik muzyki mógł się fantastycznie bawić - znajdziemy tam szeroka gama rodzajów muzyki, zaczynając od rocka, poprzez pop, aż po rap czy też hip-hop!

Szczególnie renomowanym już wydarzeniem jest impreza w Jarocinie. Zerkając w rozkład jazdy pociągów, z pewnością znajdziesz kurs w to imprezowe centrum! Wszystkie największe polskie gwiazdy sceny muzycznej w tym samym miejscu, na tej samej scenie! Tak jak w przypadku powyżej wspomnianych koncertów, możesz kupić zarówno jednodniową wejściówkę, jak i kilkudniową wejściówkę!